O nas

Dominika Szabla

Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia certyfikacyjnego zgodnego z zaleceniami Polskiej Rady Psychoterapii i wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

Uczestniczę w całościowym, specjalistycznym szkoleniu w ramach 4-letniego studium psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej Systemowej w Krakowie akredytowanej przez PFP oraz EAP

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej.

Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej oraz European Association for Psychotherapy.

Stale uzupełniam swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Ukończyłam Dwuletnie Studium Psychologii Procesu oraz szkolenia: Integratywna Psychoterapia Krótkoterminowa, Integratywna Psychoterapia Zaburzeń Lękowych, Integratywna Psychoterapia Depresji, Terapia pacjentów z zaburzeniem jedzenia i Psychoterapia par, Hipnoza kliniczna - szkolenie podstawowe i zaawansowane, Praca z ciałem stopień poziom podstawowy i zaawansowany, Diagnoza kliniczna DSM IV,

Od czerwca 2018 zdobywam swoją wiedzę pracując wolontaryjnie w Oddziale XII Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego, od kwietnia 2019 pracowałam w Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu.

Prywatnie pracuję w gabinecie przy ul. Sudeckiej 96. Dodatkowo prowadzę dla osób, które nie są moimi pacjentami, masaże leczniczo-relaksacyjne z zakresu refleksoterapii twarzy i oczu.

Pracując z dziećmi, młodzieżą i seniorami korzystam również z leczniczej, głęboko relaksującej metody dr. Evy Reich.

Kamila Putyło

Od 2010 roku pracuję grupowo oraz indywidualnie z osobami dorosłymi doświadczającymi kryzysów życiowych, niepokoju, obniżonego nastroju, cierpiącymi z powodu dolegliwości o charakterze psychosomatycznym, z powodu trudności w relacjach międzyludzkich.

W swojej pracy wykorzystuję eklektyczne podejście do klienta czerpiąc z doświadczeń oraz wiedzy terapeutycznej otrzymanej w trakcie licznych szkoleń.

Nieustannie rozwijam się i podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i pracując pod superwizją.

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, studia podyplomowe na dwóch kierunkach: Socjoterapię przy Dolnośląskiej Szkole Wyższej oraz Coaching w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Kolejnym krokiem mojego rozwoju zawodowego było ukończenie Szkoły Pomocy Psychologicznej w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego s.c. we Wrocławiu gdzie przygotowywałam się do wykonywania zawodu psychoterapeuty w nurcie psychoterapii Gestalt.

Aktualnie jestem w trakcie doskonalenia zawodowego w 4 letniej szkole Psychoterapii zorganizowanej przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii.

Kurs posiada akredytację Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam również staż kliniczny na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego sp. z o.o. we Wrocławiu.

Zapraszam do kontaktu osoby, które chciałyby zrozumieć siebie i przyczyny swoich trudności w kontakcie ze sobą i światem lub doświadczają kryzysu emocjonalnego i potrzebują empatycznego zrozumienia i pomocy w wyjściu z bolesnej sytuacji.